KURUCU
CÜNEYT ASAF YILMAZ

1987 Çankırı doğumludur. Ekonomi bölümü mezunudur. Çeşitli sektörlerde girişimlerde bulunmuştur. 2012 yılından itibaren girişimciliğin yanı sıra, halen SPK ve BDDK lisanslı firma ortakları ile gayrimenkul değerleme sektöründe faaliyet göstermektedir. Sorumlu değerleme uzmanı, uzlaştırmacı, konkordato komiseridir. Halen hukuk tahsiline devam etmektedir. Ülkemizde Türk vatandaşları ile birlikte, başta İran uyruklu vatandaşlar olmak üzere yabancılara sermaye yatırım danışmanlığı yapmaktadır. Hali hazırda My Turkish ID şirketinin kurucusu ve yöneticisidir. Ankara’da yaşamaktadır.

GENEL MÜDÜR YARDIMCISI VE İRAN İLİŞKİLER KORDİNTÖRÜ
REZVAN SHIEHZADE

İran Urmiye doğumludur. Halen Türkiye’de ikamet etmektedir. Türkiye’nin Seçkin Üniversitesinde yüksek mühendislik akademik kariyerini tamamlamış olup, 6 yıl boyunca TÜBİTAK projelerine iştirak etmiştir. Türkiye’de yaşayan ve Türkiye’de yatırım yapmak isteyen İranlı hem vatandaşları için güvenilir bir kapı olan ve İranlı vatandaşlar için gayrimenkul yatırım, sermaye yatırım ve vatandaşlık hizmetleri görevini liyakati ile yerine getiren My Turkish Id.com firmasında; Türk-İran ilişkileri ticari koordinatör ve genel müdür yardımcılığı görevine devam etmektedir.

GAYRİMENKUL YATIRIM DIREKTÖRÜ
BURÇAK BAŞKALE

1979 Ankara doğumludur. Hacettepe Üniversitesi Turizim ve Otelcilik Bölümü mezunudur. 2000 yılında gayrimenkul yatırım danışmanı olarak başladığı gayrimenul sektöründe satış ve proje yöneticiliği pozisyonunlarında yaklaşık 20 yıl gibi uzun bir süre çalışmıştır. Gayrimenkul satışında etik kurallara bağlı kalmayı ve dürüstlüğü ilke edinmekle birlikte, gayrimenkul sektöründe başarılarla dolu bir çalışma hayatı olmuştur. Son olarak Myturkish Id ailesine katılmıştır. Firmamızda genel yatırım direktörü olarak görev almaktadır.

GAYRİMENKUL PORTFÖY YÖNETİCİSİ
HASAN YILMAZ

1992 Divriği doğumludur. Celal Bayar Üniversitesi İnsan Kaynakları ve Eskişehir Anadolu Üniversitesi Çalışma Ekonomisi mezunudur. 2011 – 2013 yılları arasında hem iletişim müşteri temsilcisi görevinde yetkili olarak görev yapmıştır. 2013 – 2019 yılları arasında Anatolia Consultant’da kurucu ortak olarak görev yapmıştır.2018 yılı sonunda My Turkish Id bünyesine katılarak gayrimenkul portföy yönetici yardımcısı görevini ifa etmeye başlamıştır.

ARAP ÜLKELER TİCARİ İLİŞKİLER KORDİNATÖRÜ
FADWA MOHAMMAD ALİ MOHAMMED

1979 Yemen doğumludur. Uygulamalı ve Sosyal Bilimleri Üniversitesinden İktisat ve İdari Bilimler Fakültesi Bankacılık ve Finans Bilimlerinden mezun. Kanada okulunda bölüm başkanı sekreteri olarak ve Petrol ve Petrol Ürünleri Bakanlığında yönetim sekreteri olarak ve İslami Bankada çalışmıştır.

LUCKY HOMES KORDİNATÖRÜ
OSMAN EFE

1985 Almanya doğumludur. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü mezunudur. 2011 – 2016 yılları arasında Şekerbank Sincan Şubesi’nde bireysel bankacılık müşteri temsilcisi görevinde yetkili olarak görev yapmıştır. 2016 – 2017 yılları arasında Türk Ekonomi Bankası Ankara Bölge Müdürlüğü’nde konut kredisi bölge satış sorumlusu görevinde yetkili olarak görev yapmıştır. 2017 – 2019 yılları arasında Ral Yatırım Holding A.Ş.’de insan kaynakları yönetmen yardımcısı görevinde bulunmuştur. 2019 yılı sonunda My Turkish ID firmasına bağlı “Lucky Homes” apart otellerinin kordinatörlüğü görevini ifa etmektedir.

MARMARA BÖLGE MÜDÜRÜ
LEVENT İNAL

1965 Ankara doğumludur. Bir dönem gayrimenkul yatırım direktörlüğü alanında görev yapmış; sonrasında ilgi alanı ve hayali olan sinema ve dizi sektörün giriş yapmıştır. Bir çok eğitimin yanısıra Levent Kırca eğitimi almıştır . Uzun yıllar aktörlük yapmış ekran sevenlerin gönlünde that kurmuştur. Kertenkele , Kurtlar Vadisi, Behzat Ç, Muhteşem Yüzyıl , Bir Ferhat Ile Şirin Hikayesi, Ustura Kemal, Beyaz Karanfil Ve Filinta gibi reytingi oldukça yüksek dizilerde aktörlük yapmıştır. Yorucu geçen sinema sektörünün ardından My Turkish ID gayrimenkul yatırım direktörüğü İstanbul Bölge Müdürü Ünvanıyla dönüş yapmış ve halen çalışmaya devam etmektedir . Tanınan sevilen kişiliğinin yanında , dolu dolu geçen bir yaşam tecrübesiyle şirketimize değer katmış onore etmiştir.